top of page

 

Interiér                                                                                                                                                 

Interiér Slezská

Praha / 2022

Podkrovný trojizbový byt sa nachádza na Jiřiho z Podebrad v Prahe a bol navrhnutý pre mladý pár ktorý má rád tmavé tlmené farby. Bytu sme dopriali dispozičnú zmenu chodby čím sme zvačšili pracovňu a spálňu. Tá disponuje otvoreným šatníkom ktorý je oddelený od postele polykarbonátovou priečkou. V pracovni je vo vstavanom nábytku zakomponovaná sklápacia postel pre hostí. Kúpelňa a toaleta je ladená do tmavej vápencovej keramiky a tmavo moreného dubového vstavaného nábytku.

Interiér Beroun

Beroun / 2022

Rekonštrukciu rodinného domu v Beroune sme navrhli pre manželský pár s dvomi deťmi. V interiéri dominuje drevo vo forme nábytku a parkiet položených do stromčeku v kombinácii s pieskovým vstavaným lakovaným nábytkom a ružovo tehlovou ručne vyrábanou keramikou ktorá je použitá na podlahe v kuchyni, chodbe a záchode. To vytvára prirodzené prostredie pre vyniknutie designových kusov nábytku a osvetlenia. Výsledkom je vydarený interiér, ktorý funguje po vizuálnej aj remeselnej stránke a rodine zabezpečí útulné a nadčasové bývanie.

Interiér Britská čtvrť

Praha / 2022

Interiér rodinného domu v rezidenčnom projekte v časti Stodůlky sme navrhli pre manželský pár s dvomi deťmi. V interiéri dominuje bielené dubové drevo na nábytku a podlahách, ktoré vytvára prirodzené prostredie pre vyniknutie designových kusov nábytku. Domu sme dopriali dispozičnú zmenu, v ktorej sme nahradili šatník rodičovskou kúpeľňou a pridali pracovňou naviac. Vďaka jednotnej materiálovej palete pôsobí interiér ako jeden kompaktný celok.

Interiér Počernická

Praha / 2021

Návrh interiéru v novostavbe Green Port v pražských Strašniciach je určený pre mladú rodinu s dvomi deťmi. Dominantu detskej izby tvorí nebesky modrá poschodová posteľ ktorá, dodáva dostatok súkromia obom deťom. Doplnili sme ju dostatkom úložného priestoru na oblečenie, hračky a knihy. Hlavná obývacia miestnosť pozostáva zo svetlo žltej kuchyne v tvare U ktorá kontrastuje s modrým jedálenským kútom a popartovými obrazmi od rodinného umelca Milana Langra.

Interiér Čáslavská

Praha / 2021

Kompletná rekonštrukcia pozostávala z úpravy dispozície bytu, kedy sme kuchyňu premiestnili do priestrannej chodby a tým nám vznikla v byte detská izba naviac. Vytvorili sme aj dve kúpeľne jedna pre deti so sprchovým kútom, druhá s vaňou pre rodičov. Nechali sme vyznieť pôvodné prvky ako drevené obloženie v arkieri, parkety, a charakter bytu sme podporili fabionmi a doplnili ich jemnými farebnými kontrastami v okrovej, terakotovej a zelenej farbe.

Interiér Osnice

Jesenice u Prahy / 2020

Interiér rodinného domu pre mladú trojčlenú rodinu sme začali riešiť v čase, keď mal dom položenú mramorovú dlažbu. Majitelia si s interiérom nevedeli rady ale mali jasnú predstavu o tom ako by ich domov mal vypadať. Svetlý, v klasicistickom štýle zároveň ale moderný okázalý no stále útulný a domácky.

Interiér Březinova

Praha / 2019

Foto / Filip Györe

Návrh a realizácia útulného podkrovného bytu v neoklasicistickom dome v Karlíne zachováva pôvodné prvky podkrovia ako je tehlový komín a drevené trámy. Historiu domu sme v byte podtrhli štukatérskými sádrovými lištami. Hlavná miestnosť je presvetlená doplnená kuchyňou v jemných odtieňoch šedej a hnedej v kontraste s tmavými detailami ako je osvetlenie vypínače či baterie.

Interiér Štefániková

Spolupráca s Kateřina Brůhová

Smíchov / 2019

Kompletná rekonštrukcia útulného dvojizbového bytu na Smíchove podtrhuje histrorický secesný ráz budovy v ktorej sa nachádza. Odhalením pôvodnej drevenej podlahy a doplnením pôvodných nedochovaných prvkov ako sú dekoratívne sádrové lišty sme navrátili interiéru svojho historického ducha a pôvab. Hlavným cieľom bolo prepojiť tieto pôvodné prvky s moderným designom.

Základná škola Be Open

Hostavice / 2018-19

Foto / Filip Györe

Projekt súkromnej základnej školy, ktorej novorenesančná budova zámku je zasadená do parku plného stáročných stromov, prirodzene prerastajúcich do budovy samotnej, dáva pocit spojenia s okolím. Vtáky prelietajúce po chodbách zámku len umocňujú spôsob výučby a vedenia detí v tejto škole. Pri rekonštrukcii boli citlivo vyzdvihnuté prvky pôvodnej stavby. Spojením starej architektúry s novodobými pohľadom na interiér dochádza k dokonalej symbióze.

Materská škôlka BeHappy

Hostavice / 2018-19

Foto / Filip Györe

Montessori materská škôlka je situovaná rovnako ako základná škola, v budove krásneho Hostavického zámku v Prahe. Typickým prvkom sú vznášajúce sa oblaky ktoré v deťoch majú vzbudzovať kreativitu a hravosť, no zároveň opticky znižujú strop aby si deti nepripadali pohltení v priestore s vysokými stropmi. Pri navrhovaní sme dbali na montessori zásady výučby a podľa toho bol aj priestor uspôsobený a podliehal tomu aj výbrer materialov prevažne prírodného charakteru.

Interiér Kyje

Praha / 2019

Rekonštrukcia rodinného domu pre štvorčlennú rodinu obsahovala celkovú úpravu dispozície, pričom prízemie pozostáva z hlavnej prepojenej miestnosti obývačky,jedálne kuchyne a samostatnej spálne pre rodičov a ich sukromnej kúpelne a šatníku. Podkrovná časť je určená pre dvoch synov jedného futbalistu a druhého mladého lezca. Na poschodí je tiež situované malé kino, pracovňa a kúpeľna.

Rekonštrukcia chalupy

Nové Město nad Metují / 2019

Krásna chalupa v historickom centre mesta si prešla kompletnou rekonštrukciou. Zachovali sme maximum pôvodných historických prvkov ako napríklad trámy s dreveným stropon, kamenné a tehlové steny, či pôvodné špaletové okná ktoré sme ešte zvyraznili do zelenej farby a závesy sme nahradili lamelovými okenicami ktoré dotvoria atmosféru chalupy a vytvoria dokonalé súkromie.

Interiér Kocianka

Brno / 2017

Luxusný byt s betónovou podlahou je správne okázalý, správne chladný a maximálne prirodzený - hlavné interiérové prvky sú kov, teraso, drevo a betón. Napriek faktu, že majiteľ miluje industrialny design, sme to s ním neprehnali a použili ho v správnej miere na tých správnych miestach.

Interiér Černošice

Praha / 2016

Návrh svetlého trojizbového bytu s krásnym výhľadom na vidiek sme postavili hlavne na využití prírodných materiálov ako je drevo a mramor v kontraste s bielou a tmavo šedou lávou. Na mieru vyrobený nábytok disponuje prepracovanými detailami. Zvyšné doplnky sme navrhli v neutrálnych zemitých farbách, ktoré dopĺňajú prirodzený charakter interiéru.

Interiér Námestovo

Slovensko / 2015

Napriek faktu, že majiteľ miluje betón, sme to s ním neprehnali a použili ho v správnej miere na tých správnych miestach. Nechali sme vyniknúť pôvodné betonové stropy a napriek tomu interiér pôsobí stále teplo a útulne. Spolu s atypickým nábytkom na mieru vytvára dojem luxusnej harmónie, ktorá nie je okázalá a chladná, ale vkusná a príjemná.

bottom of page