top of page

 

Retail                                                                                                                                                 

Veterina Olomouc

Olomouc / 2023

Veterinárna klinika v Olomouci je rozdelená na dve časti, prvá je určená pre psy a má dve ordinácie ladené do zelenej a tehlovej farby. Druhá časť je určená výhradne pre mačky a je ladená do žltej farby. Podlahy sú jednoliate z polyuretanu a steny sú obložené bielym keramickým obkladom v ktorom sa prepisujú farebné špáry. Nosným vizualnym prvkom sú odtlačky paciek ktoré sú zároveň navigačný prvok a dotvárajú vizualnu identitu kliniky.

Bluem kiosek

Praha / 2022

Pre medzinárodnu spoločnosť v oblasti ústnej hygieny Bluem sme navrhli prvú kamennú predajňu v Českej republike ktorá sa nachádza v obchodnom centre Westfield Chodov v Prahe. Farebnosť kiosku vychádza z korporátnej identity značky kde pracujeme s kontrastom farieb modrej a lila ktoré sú doplnené šedou v podobe brúseného terazza. Na farebnom mobiliari vynikajú ich minimalistické biele produkty. Jednotlivé sokle su určené na prezentáciu či už noviniek alebo setov alebo kaskáda kde su vystavené všetky produkty z portfólia značky.

Crosswalk

Praha / 2020

Barbershop Crosswalk v preklade znamená prechod, ten tvorí základ v technike dobrého barbera prelínanie medzi krátkymi a dlhými vlasmi a teda medzi svetlom a tmou. Tento prvok tvorí dominantu celého priestoru je znázornený pásovým striedaním tmavého a svetlého kameňa v kombinácii so surovými kovovými prvkami a drevenými skrinkami.

Prag salon

Praha / 2019

Kaderníctvo sa nachádza v prízemí novostavby obytného domu na Pankráci. Hlavným prvkom celej identity je svetelný vlas ktorý sa rozplieta a vytvára tak v priestore svoj autentický podpis. Tento prvok zasahuje aj do celého grafického vizualu salónu. Cortenové steny a odhalené betonové konštrukcie odhaľujú prirodzený charakter priestoru a podtrhujú krásu surových materiálov a rastlín.

Halla Light+Building 16

Frankfurt / 2016

Dominantu výstavného stánku tvorí minimalistická architektura ktorá rozdeluje priestor do viacerých sektorov, v ktorých sa prezentujú svietidla pre rôzne odvetvia či už office, retail alebo pre domácnosť. Hlavným prvkom je ocelový plech, ten odkazuje na industrialnu výrobu firmy HALLA, ktorá sa zaoberá výrobou designových a technických svietidiel. Video

Kolekcia POS stojanov určených do sieti predajní elektro bola inšpirovaná kvalitami kuchynského robotu ChefXL ktorý ma vysoký výkon, 10 ročnú záruku a ako prvý robot využíva osvetlenie pracovnej misy. To sme znázornili a vyzdvihli u prezentačných stojanov. Ostrovček je vyrobený z odolného corianu so zabudovanou otočnou plochou na prezentáciu robotu, zbytok stola slúži na prezentáciu príslušenstva ktoré k nemu patrí. 

Kolekcia POS stojanov navrhnutá pri príležitosti premiery mixéru MultiQuick 9 ktorý je unikátny vďaka jeho pantentovanej pohyblivej hlavici, ktorú si zákaznici môžu vyskúšať priamo na mieste. Stojany sú doplnené o pohyblivú lentikulárnu grafiku, ktorá púta pozornosť a znázorňuje rýchly a jednoduchý proces mixovania tých najtvrdších surovín.  Univerzálnosť návrhu dovoľuje urobiť z pultového stojanu čelnú gondolu s úložným priestorom na krabice a naopak.

Shop in shop DeLonghi

Retail of the Future / 2016

 

Zadaním bolo navrhnúť stenu na prezentáciu kávovarov. Univerzálnosť steny umožnuje shop in shop používať aj ako promo stôl na prezentáciu noviniek, a to jednoduchým vysunutím skrinky ktorá v sebe ukrýva police na letáky a na druhej strane priestor na odpadkový kôš. Kávovary

sú umiestnené v presvetlenej nike ktorá je inšpirovaná tvarom loga. Realizácia v Alza-Holešovice.

bottom of page